Kouč instalačních partnerů
pro Slovensko

Místo: České Budějovice | Úvazek: Plný

Hledáme člověka, který s námi chce měnit svět, přichází s nápady a nebaví ho jen plnit úkoly. Jsi to ty? Tvým úkolem bude pomáhat instalačním firmám na Slovensku dělat nejlepší projekty chytré domácnosti na světě. Tedy šetřit jejich zákazníkům 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně.

Náplň práce

  • Podpora instalačních partnerů při plánování chytrých domů
  • Doporučování vhodných partnerů koncovým zákazníkům
  • Odborná školení Loxone partnerů
  • Kontrola kvality instalací při recertifikaci partnerů

Požadujeme

  • Touhu měnit standard bydlení a smysl pro humor
  • Vysoké nároky na technologie a komfort
  • Slovenštinu jako rodilý mluvčí a aktivní němčinu či angličtinu
  • Odbornost minimálně absolventů SŠ elektro zaměření

Nabízíme

  • Plat až 1700 €, plný úvazek na dobu neurčitou
  • Špičkové know-how a zkušenosti ve smart home
  • Hodinové pauzy na oběd, vlastní kavárnu a bar
  • Legendární teambuildingy, zaměstnanecké slevy na produkty

Přidáš se k naší misi?

Pošlete prosím 20vteřinové video s odpovědí na otázku „Proč chcete pracovat právě u Loxone“ a svůj životopis.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.