Telefonista/ka pro komunikaci s obchodními partnery

Prodávej elektrikářům příležitost století a měň jim byznys k nepoznání: Staň se členem sales týmu Loxone. Naší misí je šířit Real Smart Home s pomocí instalačních partnerů a šetřit lidem čas na život.

Místo: České Budějovice| Úvazek: Plný

lektor (školitel) při školení

Náplň práce

  • Telefonická akvizice nových instalačních partnerů
  • Průběžná péče o stávající partnery
  • Dosahování konkrétních prodejních cílů
  • Správa dat prostřednictvím systému CRM

Požadujeme

  • Zkušenosti s prodejem nebo jinou pozicí orientovanou na zákazníka (catering, hotelnictví, … )
  • Vyjednávací dovednosti a schopnost vcítit se do zákazníka
  • Sebevědomí a týmového ducha
  • Nadšení pro téma moderního bydlení

Nabízíme

  • Plat od 30 000, plný úvazek na dobu neurčitou
  • Hodinové pauzy na oběd, vlastní kavárnu a bar
  • Legendární teambuildingy, zaměstnanecké slevy
  • Možnost měnit lidem životy

Přidáš se k naší misi?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.