Nechutně drahý inteligentní dům

Milan Randl
Srpen 4, 2014 in Know How

Upozornění: Tento článek je z roku 2014. Doporučujeme náš nejnovější článek na téma Cena chytrého domu.

V běžně dostupných zdrojích si můžeme přečíst o trendech, či názorech na vývoj bydlení budoucnosti. Je třeba říct, že samotný inteligentní dům je už věcí přítomnosti a vůbec není tím strašidelným, chladným prostorem ze sci-fi knih a filmů.

Velkým mýtem o domácí automatizaci je pořizovací cena. Za chytrou elektroinstalaci se s naším řešením počítá kolem 50 tisíc korun* za dům (hardwarové vybavení) s rozlohou 200 m². V této ceně máte jednoduché ovládání osvětlení, žaluzií, topení v každé místnosti, hudby, závlahového systému na zahradě a mnoho dalších prvků. Pomocí Loxone bezplatného softwaru ve Vašem telefonu máte Váš dům jako na dlani. Vyzkoušet si to můžete hned, stačí si stáhnout naši aplikaci.

* Tato cena se vztahuje k roku 2014 a tehdejší nabídce a standardům. Neobsahuje cenu za instalaci a samotná světla, audio systém, tlačítka atp., nýbrž pouze hardware pro základní chytré funkce.

Loxone_App_06BInteligentní dům představuje cenově dostupnou směs funkcí, namíchanou přímo podle Vašich potřeb. Každému z nás se občas stane, že si není jistý tím, jestli doma vypnul všechny spotřebiče, případně jestli jsou všechna okna zavřená. A právě zde vstupuje do našeho života inteligentní dům. V minulosti jste museli nervózně sedět v práci, případně obvolávat sousedy, dnes Vám na to stačí pohled do chytrého telefonu. Zdá se Vám, že platíte hodně za energie, už nevíte kde ušetřit, přestože chcete mít v zimě pohodlí vytopeného domu? Moderní systém Vám zabezpečí teplo, ale zároveň se vyhne zbytečnému vytápění v místnostech, které nepoužíváte.

Dům vybavený množstvím technologie je součástí tohoto století. Se systémem od Loxone můžete mít tuto technologii pod palcem. A to doslova 🙂

Chtěli byste nezávazně poznat možnosti pro váš dům? Neváhejte kontaktovat náš tým pro konzultaci zdarma:

Kontaktujte nás

Chci být informován o novinkách