Novinka v Multiroom Audio systéme: Loxone Music Server 4+

Milan Randl
9 prosince, 2014 in Technologie

V Loxone adventnom kalendári sa dnes rozbalil druhý darček:

Novinka: Loxone Music Server 4+!

Presne jeden rok od našej ponuky Multiroom Audia je tu Loxone Music Server pre 4 zóny! Nový Loxone Music Server 4+ je ešte lacnejší, ideálny pre začiatočníkov a ako obvykle, je pripravený zahrať akúkoľvek hudbu. Loxone Multiroom Audio systém je tak prístupný už aj pre byty či menšie domy – a to cenou aj počtom hudobných zón.

Pridaný optický vstup na Loxone Music Serveri 4+ umožňuje vytvoriť až 5 zón.

Najväčšie výhody

liebelingsmusic

Vaša obľúbená hudba…

Od streamovania online služieb ako Spotify či Grooveshark, cez internetové rádia s online službami ako TuneIn, až po Vašu hudobnú zbierku bezdrôtovo cez AirPlay priamo zo servera, z externých pamäťových médií alebo z iPhone, iPad či iPod. Bez ohľadu na to, odkiaľ hudbu púšťate, budete ju môcť počúvať v celom inteligentnom dome!

airplay2

..s káblom alebo bez…

S funkciou Airplay môžete z Vášho Apple zariadenia prehrávať Vašu hudbu vo Vašom inteligentnom dome cez Music server. Alebo napojte zariadenia na výstupy Miniservera!

music-everywhere

…v každej miestnosti!

Jeden štýl pre celý dom alebo v každej izbe iný žáner: Vaša hudba bude hrať!


Multiroom audio systém v Loxone inteligentnom dome

Loxone Music Server bol vytvorený pre Loxone inteligentný dom a po rýchlom nastavení v Loxone Configu ho môžete začať používať. Miniserver sa postará o jeho inteligentné ovládanie.

  • Jednoduché ovládanie

Ovládať Music Server môžete aj klasickým tlačidlom, ktorým dokážete hudbu vypnúť, zapnúť, stíšiť, pridať na hlasitosti či zmeniť jej zdroj.

  • Zobúdzať sa s hudbou

Váš Music Server je aj budíkom. Stačí si nastaviť čas a hudobný zdroj a môžete sa zobúdzať presne podľa Vašich predstáv.

  • Váš dom premýšľa

Pri vstupe do kúpeľne sa automaticky zapne hudba a svetlo na zrkadle.

Viac informáciíKúpiť CZKúpiť SK

Máte ďalšie otázky?

Napíšte nám komentár – radi Vám odpovieme aj tu v blogu, či na sociálnych sieťach. Radi Vám však na otázky zodpovieme aj osobne.

Realizácia môjho projektu

Chcete, aby Vám neunikla žiadna novinka? Prihláste sa na odber infomailu.

Prihlásiť sa

Chci být informován o novinkách