LED set za skvělou cenu! Omezená akce

Ondřej Brynych
Červen 23, 2011 IN Zákulisí

Odedneška jsou v našem obchodě k dispozici RGB LED pásky! Při příležitosti uvedení na trh našich skvělých rozšíření jsme se rozhodili udělat akční set, kterým můžete skvěle řídit Vaše osvětlení.

S tímto LED setem a Loxone Miniserverem můžete vytvořit své vlastní světelné scény všetně vyuřití barevných přechodů. Především v obytných místnostech si LED najde své místo a navodí zde tu správnou atmosféru.

1 x Loxone DMX-Extension

U inteligentního ovládání osvětlení najde DMX své místo hlavně u ovládání LED osvětlení. DMX Extension se připojuje na Miniserver a umožňuje komunikaci zařízení podporující DMX, jako například 24V PWM Dimmer.

Další informace

1 x Loxone 24V PWM Dimmer

24V PWM Dimmer se výborně hodí pro stmívání LED. Lze připojit na DMX Extension a může ovládat jak stmívatelné LED, tak RGB LED.

Další informace

5 m RGB-LED pásek

RGB-LED pásek lze připojit k 24V PWM Dimmeru. Barvy LED jsou dostatečně silné a energeticky úsporné.

Tato speciální nabídka platí pouze do konce června. Pořiďte si Váš set se slevou15% za cenu €394,68,-místo €468,-!>> Zajistit si tento setVyužití RGB LED setu

Ovldádání RGB LED se vytvoří jednoduše v Loxone Configu pomocí funkčního bloku ovládání osvětlení. Zde můžete nastavovat různé světlené scény a tak dále. S naším mixérem barev přímo ve vizualizaci můžete bleskurychle přizpůsobit své osvětlení jakékoliv příležitosti.

Zprovoznění

Berte prosím na vědomí, že DMX Extension můžete používat pouze v nové betaverzi konfigurační softwaru. Oficiální verze bude k dispozici za 1-2 měsíce.

Chci být informován o novinkách