Nákup produktů Loxone

Jako výrobce profesionálního systému vyžadujícího odbornou montáž se zaměřujeme na spolupráci s Loxone Partnery. Prodej na našem e-shopu je omezen výhradně na obchodní subjekty. Pro instalaci a zprovoznění produktů Loxone doporučujeme využít jednoho z  Loxone Partnerů. 

Jak zakoupit produkty Loxone jako koncový zákazník:

Loxone Partner ve vašem okolí

Pokud potřebujete zakoupit produkty jako koncový uživatel, můžete tak učinit prostřednictvím lokálních Loxone Partnerů. Mimo jiné můžete ušetřit za poštovné. Vyhledejte si Loxone Partnera na naší mapě.

Jste elektrikář nebo instalační firma? Nabízíme možnost stát se Loxone Partnerem! Případně pokud jste obchodní subjekt, můžete nakoupit naše produkty i bez partnerství. Registrace zde.

Čas na váš projekt


Výběr stínění jde v ruku v ruce s řešením jeho ovládání. Inteligentní automatizace se o stínění postará za vás, a vy si tak můžete pouze užívat komfortu, který vám toto řešení poskytne. Využijte bezplatné konzultace s našimi odborníky. Rádi vám vysvětlíme i další možnosti inteligentní automatizace a případně vám i doporučíme vhodnou instalační firmu ve vašem okolí.