Doposud máme více jak 140.000 návštěv za měsíc: Nyní je tady nové loxone.com

Milan Randl
3 července, 2013 in Zákulisí

Byl čas na generální změnu! Po mnoha hodinách práce, kterou jsme udělali: Naše nové webové stránky jsou konečně online!

Ponořte se do nového Loxone světa ONLINE!

Naše staré stránky nám čas od času ukázaly své limity a pro další vývoj společnosti byla tato změna nevyhnutelná. Revize a obnova našich stránek byla naléhavě zapotřebí. Proto jsme věnovali posledních pár dní, nocí, týdnů a měsíců mnoho času tomuto velkému projektu. Byla to těžká práce, ale jsme skutečně rádi, že Vás můžeme seznámit s výsledky naší tvrdé práce.Zaměstnanci Loxne

Vše je online – vše je nové!

Chceme se s vámi podělit o všechny naše znalosti o chytrých domech, domácí automatizace a poskytnout Vám veškeré informace o našich produktech a programech. To bylo to, co jsme nazvali naše webové stránky, prostě nestačí mít jen krásný vzhled. Snažili jsme se vytvořit design stránek, který je kompatibilní i s nejmodernější technologií pro Smarphone nebo tablet.

Díky novému webu, jsme přepracovali i náš webshop. Samozřejmě nový kabátek dostalo i fórum a Loxone blog. Strávili jsme mnoho času nad tím, abychom Vám zprostředkovali informace o chytrých domech co nejlépe. Doufáme, že se nám to povedlo!

Ze zákulisí: Popeye, sekaná a pivo

V červnu 2012 byl zahájen mamutí projekt pod názvem “Popeye”. To vedlo k tomu, že jsme všude lepili samolepky Pepka námořníka a někteří z nás začali pro motivaci nosit i trička :). Podpora Pepka nám pomohla při řešení vzhledu nových webových stránek a různých technických úkolů.

Loxone projekt Popeye

Na projektu pracovalo a stále pracuje více než 15 loxonautů. Všichni do tohoto projektu dávali maximální vnitřní energii, aby se vše uvolnilo v 6 světových jazycích.

Děkujeme všem.

Pro zajímavost jsme provedli hrubý odhad, kolik surovin jsme během projektu Popeye spotřebovali:

  • 136 sekaných (s hořčicí a feferonkami)
  • 83 Red Bullů
  • 291 espreso
  • 1 plechovka špenátu
  • 45 piv a Radleru (samozřejmě po práci)
  • 2kg želatinových bonbonů a 3kg Oreo čokoládových oplatků (Děkujeme do Velké Británie)

 

Loxone.com: Nejucelenější informační platforma na téma chytrý dům a inteligentní domácnost

S průměrem více než 140.000 návštěv za měsíc se Loxone.com stala  jedním z nejnavštěvovanějších webových stránek pro chytré domy a inteligentní domácnosti.

Nový web je základem všeho, na co se můžete v tomto roce ještě těšit! Náš cíl: Loxone.com bude největší a nejlepší platforma pro chytré domy a inteligentní domácnosti. Nejen pro Loxone zákazníky, ale také pro všechny, kteří se o chytré budovy zajímají, bude náš web velkou inspirací do budoucnosti.

Prostřednictvím nového Loxone online světa můžete surfovat na zelené vlně jak se Vám líbí. Bavte se!

Těšíme se na Vaší zpětnou vazbu!

Chci být informován o novinkách