Oficiálna prehliadka Loxone
na Slovensku

Spoznajte inteligentnú elektroinštaláciu na vlastnej koži!

V roku 2020 sme pre Vás otvorili prvý oficiálny Loxone Showhome na Slovensku!

Mimoriadne: On-line prehliadky

Vzhľadom k opatreniam vlády a starostiam o Vaše zdravie sme prehliadky vzorovej domácnosti previedli do živej on-line formy. V rámci tejto virtuálnej prehliadky môžete z bezpečia domova klásť svoje otázky a sprievodca na ne bude reagovať. Každý týždeň vypíšeme jeden termín na ktorý sa môžete prihlásiť.

 

Prihláška

Prehliadlky prebiehajú na platforme Google Meets formou skupinovej videokonferencie (kamera na Vašej strane nie je povinná), ale rovnako ako mikrofón ju pre prípadné otázky doporučujeme. Počas konferencie môže kazdý účastník klásť otázky alebo sa podeliť o svoje skúsenosti. Pre optimálny priebeh je počet účastníkov limitovaný. Po prihlásení dostanete odkaz, na ktorý stačí v daný termín kliknúť.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Na co se můžete těšit

V našem vzorovém chytrém domě vám na ploše předvedeme současné bydlení, které umožňuje inteligentní elektroinstalace. Projdeme si běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu. Neuvidíte složité ovládací panely, roboty ani ledničky, které samy nakupují. Loxone nenabízí žádné hračky, ale seriózní řešení, jež ocení i vaše babička, aniž by se musela něco učit.

Prohlídky probíhají v malých skupinkách tak, abyste měli dost prostoru na případné dotazy. Zároveň se můžete vzájemně inspirovat a podělit s ostatními o své zkušenosti.

nacházíme se

Kde nás najdete?

Loxone s. r. o.
Rybničná 38U
Bratislava
831 07

parkoviště vedle budovy

Kde zaparkovat?

Přímo na parkovišti před budovou.

prohlídka showroomu zabere 45 minut

Na jak dlouho?

Samotná prohlídka trvá zhruba 45 minut. Po ní vám budeme k dispozici pro případné dotazy.