výrobní hala firmy Traumeland řízená systémem pro chytré budovy

Skutečná inteligence pro komerční budovy

S Loxone to půjde lépe!
Technologie Loxone Smart Home nabízí nejen nejvyšší komfort bydlení, zároveň je možné jej integrovat do velkých budov, kanceláří a hotelů. Loxone následně přebírá kontrolu od A do Z nad celým řídícím systémem. Loxone se postará o inteligentní řízení stínění, topení, přístupy do budov, zabezpečení a mnoho dalšího.

Najdeme optimální řešení pro vaše potřeby
Loxone dokáže propojit jednotlivé systémy z mnoha oblastí v jeden celek a zajistil tak jejich dokonalou spolupráci.

Světla
Rezidenční budovy

Umožněte zažít obyvatelům vaší residence opravdový komfort s inteligentním stíněním, topením nebo světelnými náladami, které posouvají standard bydlení na novou úroveň.

Kanceláře
Kanceláře

Poskytněte svým zaměstnancům jedinečné pracovní prostředí s mnoha inteligentními funkcemi jako jsou oddělené přístupy do jednotlivých prostory, osvětlení přizpůsobitelné každé situaci nebo třeba dotykové ovladače integrované do pracovních stolů.

Hotel
Hotel

Loxone umožní zažít vašim hostům komfort chytrého bydlení a ušetří mnoho práce i všem zaměstnancům..

Veřejné budovy
Veřejné budovy / Ostatní

Vzhledem k jeho flexibilitě je možné Loxone integrovat i do veřejných budov jako je hasičská stanice, ordinace, knihovna apod.

Rozsáhlý sortiment produktů

Všechny produkty pro inteligentní elektroinstalaci pochází z dílny Loxone. Náš sortiment zároveň pokryje všechny vaše potřeby co se týče osvětlení a audia.

Výkonný software a bezplatné aktualizace

Ať už se jedná o hotel, kancelář nebo bytový komplex, vždy získáte náš výkonný software pro smart home. Software i jeho aktualizace jsou zdarma, a díky jeho průběžným aktualizacím můžeme zaručit jeho naprostou bezpečnost.

Marketing a podpora prodeje
Pevně stojíme za každým vaším projektem a záleží nám na vašem úspěchu. Proto vám poskytujeme podporu jak v marketingu, tak i prodeji. Dostupné marketingové materiály a pravidelná školení jsou samozřejmostí.

„Připraveni na budoucnost“
„Systém Loxone se neustále vyvíjí. Myslíme na budoucnost, a s tímto systémem jsme na ni připraveni. Aktuálně společně přemýšlíme o vybudování fotovoltaické elektrárny, jež bude produkovat elektřinu dle potřeb našeho pivovaru.“

Peter Krammer, Brauerei Hofstetten

Osobní přístup
Od plánování až po realizaci. Naši zkušení konzultanti vám rádi pomohou ve všech fázích realizace projektu.

Promluvme si o vašem projektu

Chtěli byste znát konkrétní přínosy využití Loxone ve vašem projektu? Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pavel Lískovec

Sales Director

+420 380 429 007 +421 233 872 141