Čas konzultovat Váš projekt inteligentní domácnosti

Milan Randl
18 prosince, 2013 in Zákulisí

Začínáte s projektem Vaší inteligentní domácnosti a pravděpodobně máte spousty otázek. Všechny začátky jsou těžké – toho jsme si samozřejmě vědomi. Přizpůsobili jsme naše služby a rádi Vám, jako stavařům či restaurátorům, poskytneme služby našeho projektového týmu, který Vám pomůže s realizací Vaší inteligentní domácnosti. Náš projektový tým s Vámi provede první konzultaci a pomůže Vám s jedním z našich Loxone partnerů zrealizovat svůj sen o perfektní inteligentní dům.

Rádi podpoříme Vaše projekty:

…Přímo

Nabízíme Vám přímou podporu. A to telefonicky, přes Teamviewer nebo můžeme naplánovat osobní schůzku a pomoci Vám s naplánováním projektu. Společně s jedním z našich Loxone partnerů uděláme z Vaší domácnosti Loxone inteligentní dům.

…Osobně

Potřebujete-li pomoci s projektem Vaší inteligentní domácnosti, nabízíme Vám osobní kontakt s členem našeho projektového týmu. Proberte svůj projekt s našimi konzultanty a Váš sen o inteligentní domácnosti proměňte ve skutečnost.

…Bezplatně

Využijte naší bezplatné nabídky a zrealizujte si svou inteligentní domácnost: Náš projektový tým Vás podpoří při plánování a konfiguraci Vaší inteligentní domácnosti. Rádi Vám poradíme ve všech záležitostech tykajících se Vašeho projektu.

Od plánování až po realizaci inteligentní domácnosti

Naši projektoví manažeři rádi podpoří Váš projekt od začátku plánování, přes vyhledání vhodného Loxone partnera až po zabudování samotného Miniserveru. Neváhejte a zašlete nám svůj projekt. Přidělíme Vám osobního konzultanta, který Vás bude kontaktovat.

K Vašim službám:

Váš projekt - podpora

Žádost o Loxone podporu

Přečtěte si více o našich nových službách.

PS: Využijte příležitosti si popovídat o Vašem projektu s našimi konzultanty ve společnosti Loxone dne 26. Února 2014. Získejte více informací o přihlášení na konzultační dny v našem sídle v Českých Budějovicích!

Chci být informován o novinkách