Buďte s námi u dalšího online semináře

Ondřej Brynych
7 března, 2013 in Zákulisí

Další online seminář bude spuštěn 11.03.2013 od 15:00 hodin. Tentokrát se budeme v Loxone konfiguračním softwaru  zabývat “komplexním ovládáním osvětlení v celém domě”. Věříme, že Vám budou informace o programování, našich produktech a funkcích v konfiguračním softwaru přínosem. Během 30 minut se naučíte rychle a správně naprogramovat inteligentní regulaci pokojové teploty.

Loxone učebna, jak ji ještě neznáte!

Loxone_učebna

Jako v každém semináři, tak i v tomto, Vám ukážeme tipy a triky ohledně Vašeho Loxone systému úplně zdarma. Stačí se jen k online semináři připojit a pohodlně sledovat návody, postupy a rady pohodlně z Vašeho domova. Budeme se snažit, aby Vám neunikla žádná informace k danému tématu.


Ovládání osvětlení efektivně, ale hlavně úsporně není již dnes žádný problém!

programovani s loxoneDoba, kdy jste ovládali osvětlení místností ve Vašem domě pouze vypínači je s Loxone Miniserverem minulostí. Nové technologie jdou rychle kupředu a u ovládání osvětlení v domácnosti nebo průmyslových budovách je to stejné.

Pro tento díl online semináře jsme si pro Vás připravili příklad, jak naprogramovat komplexní ovládání osvětlení v celém domě. Budeme se Vám snažit ukázat možnosti, tipy, triky k programování v Loxone konfiguračním softwaru pro vytvoření inteligentního osvětlení v chytrém domě


Spojení, které Vám bude vyhovovat!

loxone relaceTechnicky je možné současně připojit pouze 25 účastníků. Pohlídejte si proto termín a hodinu spuštění školení na stránce online seminářů. Pokud se k Online školení připojíte později a spojení se seminářem nebude navázáno, nebuďte zklamaní! Video soubor budeme po ukončení semináře ukládat v našem archívu. Budete tak mít možnost, podívat se na seminář z této stránky později.

Budeme se těšit na Vaší účast a doufáme, že se Vám online semináře budou líbit. Váš Loxone Team.

Chci být informován o novinkách