Ovládání vytápění s Miniserverem: Podzim přichází!

Milan Randl
26 září, 2013 in Know How

S ovládáním vytápění Vám velmi snadno pomůže systém založený na Miniserveru – nebudete se klepat zimou a ani nebudete vyhazovat peníze oknem. Přinášíme Vám pět důvodů, proč byste i Vy měli ovládat Vaše vytápění pomocí Miniserveru:

5 dobrých důvodů proč ovládat topení Miniserverem

Regulace teploty v každé místnosti zvlášť

Když se ráno probudíte, tak máte v ložnici 18 stupňů a ne 21? Přijdete do obýváku a tam je díky Vaší snaze ušetřit také zima a ne Vašich pohodlných 23 stupňů? A co teprve ranní sprcha v ledové koupelně…? Co kdyby topení přesně vědělo, kdy se má v jaké místnosti zapnout a kdy se má vypnout tak, abyste vždy měli Vaší komfortní teplotu v místnosti? Už žádná zima ani topení pánu bohu do oken – Miniserver se postará o regulaci teploty v každé místnosti zvlášť.

Inteligentní stínění a úspora ve Vaší pěněžence

Inteligentní stínění a regulace topení jde ruku v ruce. V teplých podzimních dnech se vyplatí nechat dům trošku prohřát a využít teplých slunečních paprsků. Na druhou stranu včasně zavřenými roletami nebo žaluziemi můžete využít skvělých izolačních vlastností stínící techniky. Spolehněte se v tomto případě na Miniserver – ten přesně ví, co má za každé situace dělat.

Optimální využití energie

I když máte doma tu nejmodernější techniku, nemusíte se vzdávat Vašich oblíbených kachlových kamen. Miniserver dobře pozná, že je třeba vypnout vytápění, abychom zbytečně neplýtvali drahou energií. Jakmile ale budou ale kamna vyhasínat a místnost chladnout, ihned to zaregistruje a začne opět topit jako by se nic nestalo.

Dálkové ovládání topení je samozřejmostí

Dneska dorazím domů trošku déle… Pokud se občas zdržíte v práci, nemusí Vaše topení běžet na plný výkon. Díky naší App můžete kdykoliv pomocí Vašeho mobilního telefonu nebo tabletu zasáhnout do regulace vytápění a upravit časy temperování.

Snížení provozních nákladů

Líbí se Vám výhody regulace pomocí Miniserveru? To nejlepší teprve přijde: Díky inteligentní regulaci pokojové teploty, inteligentnímu stínění a dalším dokážete výrazným způsobem snížit provozní náklady Vašeho domu. Bude se topit pouze tehdy, je-li to třeba – nižší náklady už mít nemůžete 🙂

Jaké komponenty budete potřebovat?

Abyste mohli dokonale ovládat vytápění, budete potřebovat vybavit Vaší domácnost následujícími komponenty:

Jste zvědaví?

Na našich stránkách se můžete dozvědět ještě daleko více o regulaci vytápění pomocí Loxone Miniserveru. Zakoupit speciální balíček je možné v našem weboshopu.

Potřebujete při programování nebo plánování vytápění poradit? Kontaktujte naše partnery nebo Loxone Support. Rádi Vám poradíme.

Chci být informován o novinkách