MÁTE OTÁZKY? PTEJTE SE OKAMŽITĚ POMOCÍ CHATU!

Milan Randl
8 března, 2011 in Zákulisí

Jistě se Vám při procházení našich stránek stalo, že jste se potřebovali rychle na něco zeptat. Následně jste museli kliknout na položku Služby a podpora a následně na kontakt. Existuje ale i jednodušší cesta, jak se okamžitě dočkat Vaší odpovědi.

Využijte náš Live Chat a ujasněte si veškeré Vaše dotazy ihned. To, jestli je některý z našich konzultantů online, poznáte na základě zobrazeného banneru s nápisem Live Chat.Live Chat vyvoláte jednoduše stisknutím příslušného banneru v pravé části našeho webu

image

Po stisknutí banneru se zobrazí přihlašovací okno. V tomto okně jste vyzváni k vyplnění Vašeho jména a emailu. Vyplnění emailu je velice důležité, protože dojde-li k výpadku spojení (například přerušení internetového spojení), mohou naši konzultanti reagovat na Váš dotaz emailem.

image image

Po vyplnění jména a emailu se dostanete do přímého spojení s naším konzultantem. V horní části se zobrazuje komunikace a v dolní části můžete reagovat na chat. Komunikace je velmi rychlá a dostane se Vám vždy pohotové odpovědi.

Tip: Pokud není konzultant online, napište nám email, popřípadě zanechte telefonní číslo. Rádi se Vám ozveme.

Chci být informován o novinkách