Jedinečná príležitosť: Navštívte vzorový inteligentný dom v blízkosti Bratislavy!

Ondřej Brynych
27 května, 2019 in Zákulisí

Luxusné chaty v blízkosti Bratislavy predstavujú perfektnú ukážku plného potenciálu Real Smart Home od Loxone. Vy sa o tom môžete presvedčiť vo štvrtok 13. 6. (Update: Nové termíny aj 12. 6.!) V spolupráci s projektom Luxusnechaty.sk tu usporiadávamé verejné prehliadky.

Aktualizácia: Nové termíny!

Pôvodný termín sa zaplnil počas 2 dní. Podarilo sa nám však pre vás zabezpečiť ďalšie termíny: 12. 6. od 9, 13 a 15 hod..

V rámci tohto projektu sa developerská firma LTO Trade rozhodla postupne postaviť 8 chát na brehu jazera v Penati Golf Resort Šajdíkove Humence. Pri stavbe sa používajú ekologické a prémiové materiály. Každý z objektov je vybavený dreveným nábytkom na mieru a zároveň ide o inteligentný dom, ktorý sa stará o svojich obyvateľov sám a chod celého domu, pretože je kompletne vybavený systémom Loxone Smart Home.

Mimoriadne prehliadky inteligentnej domácnosti

Je to skvelá príležitosť zažiť možnosti inteligentnej domácnosti na vlastnej koži a všetko si v praxi vyskúšať nedaleko Bratislavy. Mimoriadne prehliadky tu povedú priamo zástupcovia firmy Loxone . Sú bezplatné, ale s limitovaným počtom miest. Rezervujte si preto, prosím, svoje miesto čo najskôr prostredníctvom formulára. Ďakujeme!

Fakty

Kedy:  13. 6. 2019 od 9:00 a od 13:00  (už obsadené)
+ 12. 6. 2019  od 9:00,  13:00 a 15:00
(zadajte prosím vybraný termín do poznámky) 
Kde: Penati Golf Resort Šajdíkove Humence, okres Senica, Trnavský kraj, Slovensko
Parkovanie: Hlavné parkovisko pre golfový rezort, zadarmo
Dĺžka prehliadky: 45 minut + 45 minut na otázky a vyskúšanie

Akcia už prebehla

Mapa areálu

mapa areálu penati golf - parkování a cesta k chatě

Fotogaleria

Prídťe sa pozrieť

Využite túto mimoriadnu príležitosť. Ukážeme Vám v praxi, čo môže Váš dom vedieť a že nie sú potrebné žiadne kompromisy. Osobne si môžete všetko overiť a vyskúšať. Nájdete tu všetky funkcie od automatického stmievania, cez inteligentnú reguláciu kúrenia a chladenia, až po zabezpečenie, či vzdialené ovládanie.

Chci být informován o novinkách