LOXONE EXPERTNÍ ŠKOLENÍ
pro partnery

Poznejte možnosti chytrého domu od Loxone od A (automatické žaluzie) až po Z (zabezpečení) a staňte se Loxone expertem během týdenního školení. Školení jsou vyhrazena pro Loxone partnery.

Modul 1

Modul 2

Praktická část

Modul 1

V rámci půldenního školení poznáte základy systému a jeho filosofii. Dozvíte se více o plánování a instalaci Loxone projektů a získáte základní znalosti ovládání chytrého domu přes bezplatnou App a webové rozhraní. Toto školení tvoří základ pro navazující školení Modul 2 a Praktickou část.

 • Podmínky: Žádné

 • Cena: 599,- Kč / € 24,- (bez DPH)

 • Den a čas: Pondělí, 13–17 hodin

 • Občerstvení: V ceně

Přihlásit se

Modul 2

Zdokonalte Vaše znalosti systému Loxone. V prakticky laděném školení blíže poznáte Loxone Config. Naučíte se pracovat se základními produkty systému Loxone, diagnostikou a poznáte, jak snadné je naprogramovat chytrý dům od Loxone.

 • Podmínky: Modul 1

 • Cena: 3 999,- Kč / € 160,- (bez DPH)

 • Den a čas: Úterý & středa, 9–17 hod.

 • Občerstvení: V ceně

Přihlásit se

Praktická část

Na prvním dni školení se dozvíte, jak vypadá správná kabeláž vstupů a výstupů v chytrém domě dle Loxone standardů na reálném vzorovém rozvaděči. V tomto základním programování bude zapojen vlastní miniprojekt. Na školení získáte povědomí o vytváření kalkulací pomocí Loxone Calculationstool a také získáte řadu tipů a triků jak prodávat chytrý dům od Loxone pomocí Loxone brožurky.

Na posledním dni školení budete rozšiřovat programování o důležité funkce chytrého domu: Inteligentní regulace pokojové teploty, stínění, osvětlení a audio s centrálními funkcemi.

Po 2denním prakticky orientovaném workshopu obdržíte znalosti z oblasti návrhu a realizace Loxone projektů dle standardu.

 • Podmínky: M1, M2

 • Cena: 2 999,- Kč / € 120,- (bez DPH)

 • Den a čas: Čtvrtek, 09–17 hodin & pátek, 08–13 hodin

 • Občerstvení: V ceně

Přihlásit se

Upozornění: Přihláška na školení je závazná. O případné neúčasti nás informujte co nejdříve, abyste předešli poplatkům za storno viz Obecné informace a podmínky stornování.

AKČNÍ BALÍČEK

Zajistěte si místo na Loxone odborném školení. Objednejte si společně MODUL 1 a MODUL 2 a PRAKTICKÁ ČÁST za zvýhodněnou cenu a ušetřete 1 098,- Kč / € 105!

6 499,- Kč € 199,-

bez DPH

SLEVA NA DEMOKUFR NA ŠKOLENÍ

Pokud si zarezervujete školení Modul 1, Modul 2 nebo Praktickou část, obdržíte speciální slevu 10 % na Loxone demokufřík! (samozřejmostí je odečtení partnerského rabattu dle statusu)

- 10 %

bez DPH

1

Termín školení Česká republika

České Budějovice
Modul 1 po, 28.11.2016 13 - 17 hod.
Modul 2 út, 29.11.2016 09 - 17 hod. Zaplněno
st, 30.11.2016 09 - 17 hod.
Praktická část čt, 01.12.2016 09 - 17 hod. Zaplněno
pá, 02.12.2016 08 - 13 hod.

NAŠE NABÍDKA - VAŠE VÝHODY

know-how icon

Know How

Know How Předání Know How přímo od výrobce našimi top lektory.

perfekte basis icon

Perfektní základy

Perfektní základy Perfektní vybavení pro realizaci chytrých domů od Loxone.

produkte hautnah icon

Zkušenost s produkty

Možnost poznat a testovat produkty na vlastní kůži.

hands on icon

Škola hrou

Praxe a zase jenom praxe. Naše školení jsou praktické workshopy.

vom plan zum projekt icon

Od plánu k projektu

Naučte se projektovat & programovat chytré domy od Loxone.

antwortgarantie icon

Zodpovíme Vaše dotazy

Využijte možnosti zeptat se na cokoliv - odpovíme Vám na vše.

OBECNÉ INFORMACE A PODMÍNKY STORNOVÁNÍ

PŘIHLÁŠENÍ

Na školení je možné se přihlásit pouze přes formulář. Po odeslání formuláře od nás obdržíte potvrzení o přihlášení.

Potvrzení o přihlášení obdržíte emailem. Pokud na školení již není žádné volné místo, budeme Vás telefonicky kontaktovat a zařadíme Vás na seznam náhradníků. Jakmile se uvolní místo, budeme Vás ihned informovat.

 

DETAILY A PLATEBNÍ PODMÍNKY

K návštěvě školení Vás opravňuje závazná přihláška. Součástí školení je oběd či večeře a další občerstvení pro účastníky během přestávek. Nehradí se cestovní náklady ani ubytování.

Fakturu obdržíte do 3 pracovních dní na e-mail. Prosíme Vás o včasné uhrazení, faktura je splatná 14 dní před termínem školení. Pro Loxone partnery, který využívají automatické strhávání z účtu (pouze pro SK), bude částka stržena v následujících dnech.

 

PŘEREZERVOVÁNÍ ŠKOLENÍ

Přihlásili jste se na školení a něco Vám do toho vlezlo?

Neprodleně nás prosím kontaktujte. Pokud není již možné bezplatné stornování školení, přesuneme Vám školení zdarma na jiný termín. Je nutné brát v potaz, že faktura za školení je již splatná k prvotnímu datu školení a je nutné ji uhradit, jinak není možné školení přerezervovat. Předejdete tak případné povinnosti uhradit storno poplatky!

Pokud není možné, aby se přihlášená osoba školení zúčastnila, je možné po konzultaci poslat náhradníka.

 

STORNO

Přihlásili jste se na školení a nemůžete se jej zúčastnit?

Bezplatné zrušení školení je možné do 14 dní před prvním školícím dnem. Pozdější storno je zpoplatněno 50 % z celkové částky školení. Při neúčasti na školení bez předchozího zrušení bude účtována plná částka ceny školení.

 

PRŮBĚH KURZU

Pokud nedojde k naplnění minimálního počtu účastníků školení (více info u jednotlivých školení), budeme Vás nejpozději 14 dní před začátkem školení informovat o zrušení školení. Za veškeré náklady, které vzniknou účastníkovu zrušením školení (storno poplatky za zrušení cesty či hotelu), nenese společnost Loxone zodpovědnost a nelze nárokovat jejich uhrazení.

 

Nemoc před nebo během školení

Jste před začátkem školení nebo během jeho průběhu nemocní?

Neprodleně nás o tom prosím kontaktujte a zašlete nám prosím potvrzení od Vašeho ošetřujícího lékaře. Budeme Vás kontaktovat a zdarma Vám školení přesuneme na jiný termín. Berte prosím v potaz, že přerezervování školení z důvodu nemoci je možné jenom v případě, že máte řádně uhrazenou fakturu za školení.

 

Rezervace ubytování:

Potřebujete ubytování v rámci Vašeho školení?

Využijte možnosti stráveného času s našimi lektory a dalšími účastníky školení přímo v hotelu, kde se školení realizuje. Rezervace ubytování je odpovědností každého z účastníků a úhrada není součástí školení.

 

DALŠÍ OTÁZKY?

Chcete se nás na něco zeptat? Velice rádi Vám odpovíme jakékoliv Vaše dotazy!

 

Péče o zákazníky 

T: +420 380 429 013
T: +421 233 872 133

M: skoleni@loxone.com