Prohlídka chytré domácnosti

Zveme vás do našeho sídla a zároveň největšího Loxone showroomu v Česku.

Poznejte život v inteligentním domě

Protože kolem pojmu chytrý dům panuje řada mýtů a zkreslených představ, snažíme se na příkladech ze života prakticky ukazovat, jak vám může domácí inteligence zpříjemnit bydlení a ušetřit čas, práci i peníze. Možnost něco osobně vidět a zkusit si to vydá za víc než tisíc slov.

V Českých Budějovicích vám na ploše cca 200 m² předvedeme běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu, i specialitky v podobě sauny nebo ovládání krbu. Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je žít v domácnosti s autopilotem.

Rezervovat si místo zdarma ▼

Zamluvte si místo na prohlídku

Prohlídky probíhají v malých skupinách v době od 13 do 17 hodin. Včetně času na dotazy trvá prohlídka maximálně 2 hodiny. Obratem Vás budeme kontaktovat a sdělíme vám přesný čas vaší skupiny. Děkujeme za pochopení.„Manžel pořád mluvil o nějaké automatizaci v domě. Já si pod tím představila akorát nějaké počítače a udělátka, které stejně nebudu umět ovládat. Přitom jde o praktickou věc, co ušetří čas a všechno naopak zjednoduší. Tak jsem ráda, že mě přemluvil, abych se taky jela podívat.“

Kristýna T., Jihlava