Jak na Loxone projekt

My nebo Loxone partner Vám rádi pomůžeme krok za krokem s Vaším projektem pro Inteligentní dům. Před tím, než začnete projekt plánovat, je zapotřebí mnoho věcí zvážit. My Vám pomůžeme, abyste na nic při plánování Vašeho projektu nepozapomněli.

První kroky & hledání vhodného partnera

Naše doporučení: Před začátkem stavby domu, zkontrolujte všechny možnosti, které inteligentní dům nabízí. Nechte se inspirovat našimi referenčními projekty. Prohlídněte si náš seznam, určený pro stavitelé inteligentních domů a nalezněte si vhodného Loxone partnera ve Vaší blízkosti. 

Najít Loxone partnera

Plánování

Naplánujte si s Vaším Loxone partnerem všechny požadované funkce, které si budete ve Vašem chytrém domě přát: Od osvětlení přes stínění až po inteligentní vytápění. Můžete také zvolit možnost bezplatné konzultace s našimi projektovými pracovníky.

Váš projekt

Podpora pro Váš projekt! Pomůžeme Vám s plánováním.

Zapojení a instalace

Nejdůležitější věc po plánování je správná kabeláž. Bez správného plánování a kabeláže není možné v budoucnu využít všechny možné funkce. Doporučujeme: Instalace kabeláže by měla být tažena z rozvodné skříně do hvězdy. Stejně tak doporučujeme použít ke všem čidlům a senzorům kabel CAT 7.

Více na téma kabeláž

Test Periferií

V našem bezplatném konfiguračním softwaru Loxone Config jsou použity všechny potřebné vstupy a výstupy. Aby nedošlo k selhání, způsobené nesprávným zapojením, doporučujeme vždy provádět test periferií (tlačítka, senzory, čidla, ...). Pomocí našeho nástroje "Režim zprovoznění" v Loxone Configu zkontrolujete všechny vstupy a výstupy, správné připojení tlačítek a zařízení.

Online dokumentace

Konfigurace

Pokud je vše správně zapojeno, můžeme přejít ke konfiguraci v Loxone Configu (bezplatný konfigurační software). Všechny hlavní funkce jsou v našem softwaru předem připravené a lze je snadno nakonfigurovat. Pro všechny, kteří se chtějí pustit do programování sami, doporučujeme absolvovat naše Loxone expertní školení.

Více o Loxone Config

Začátek & přestěhování do inteligentního domu

Krabice jsou vybaleny, nábytek a vestavěné skříně jsou na svém místě, ... Základní funkce inteligentního domu, jako například individuální regulace teploty v každé místnosti nebo automatické stínění, jsou úspěšně implementovány.

Optimalizace v praxi

Všechny prázdné krabice jsou pryč a Vy se budete muset naučit žít ve Vašem novém domě. Nyní je čas pro domácí automatizaci. Po 2 až 3 měsících by Vás měl navštívit Váš Loxone partner s návrhem optimalizace a s rozšířenými funkcemi pro Váš inteligentní dům.

Užívejte si chytrého domu!

Buďte v obraze

Chcete mezi prvními novinky ze světa chytrého bydlení Loxone a o nových produktech a funkcích?

Získat newsletter

Loxone brožurka

Objednejte si domů naši brožurku, kde najdete pohromadě veškeré detaily o chytrém bydlení podle Loxone.

Objednat zdarma

Podívat se zblízka

Rádi se s vámi potkáme v našem showroomu v Českých Budějovicích, kde si můžete na vlastní kůži zkusit chytrou koupelnu, ložnici, obývák a další.

Zamluvit si místo

x
Pohodlně si vše pročtěte a prohlédněte.

  • Informace o výhodách a životě v chytrém domě
  • Přehled možností a pojetí systému Loxone
  • Cenné rady a tipy pro plánování a realizaci vašeho projektu

Vaše údaje neposkytneme nikomu dalšímu!

x
Těšíme se na schůzku v našem showroomu.

  • Nezávazně a zcela bezplatně
  • Zkusíte si ovládání a uvidíte možnosti různých místností
  • Poradíme, na co myslet v projektu, jak vybrat elektrikáře, kde lze ušetřit a více.

Vaše údaje neposkytneme nikomu dalšímu!