Loxone showroom

Máte zájem vidět na vlastní oči, jak funguje chytrý dům? Zavítejte do otevřeného showroomu našich partnerů! Zde se dozvíte vše, co Vás o chytrém bydlení zajímá.

AZ TOTALSERVIS, s.r.o.

Firma AZ TOTALSERVIS, s.r.o. je Loxone certifikovaným Platinum partnerem. Showroom byl primárně vybudován k prezentaci chytrého domu od Loxone. Při návštěvě showroomu získáte absolutní přehled o produktech a funkcích, které se v chytrém domě nachází. Naleznete zde spojení technologií, které spolu fungují v jednom funkčním celku.

V showroomu máte možnost otestovat a fyzicky vyzkoušet všechny prvky chytré domácnosti jako je například: osvětlení (stmívání, barevné RGBW LED ), topení, stínicí technika, Loxone mutliroom audio systém, Loxone Intercom - videovrátník.

Společnost má bohaté zkušenosti v oblasti inteligentních elektroinstalací. Pracovníci jsou připraveni návštěvníkům předat profesionální a vyčerpávající informace od A až po Z. AZ TOTALSERVIS, s.r.o. nabízí komplexní elektroinstalace od samotného návrhu až po finální realizaci.

Adresa

AZ TOTALSERVIS, s.r.o.
TotalISB – PRAHA

Drahobejlova 1161/1
Praha 9
190 00
Česká republika

Kontakt:

T:  +420 222 363 600
T:  +420 722 778 877
E:  info@total-servis.cz
W: www.inteligentni-dum.eu
F: www.facebook.com/TotalISB

DELNET CZ s.r.o.

Showroom společnosti DELNET CZ s.r.o. představuje ideální místo, kde je možné vidět funkce chytrého domu od Loxone v praxi. Showroom chytrého bydlení je přímo ve firmě společnosti a je zde možné vidět mnoho funkcí a vyzkoušet si je.

Naleznete zde různé druhy přímého i nepřímého osvětlení, žaluzie, vytápění, TV nebo např. spojení Loxone s EZS. Samozřejmostí je předvedení audio systému nebo Loxone Intercomu.

Společnost DELNET CZ s.r.o. je schopná vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům komplexností svých služeb. Od návrhu, přes realizaci až po naprogramování. Tato společnost má za sebou desítky instalací a je připravena Vám s čímkoliv poradit.

Adresa

DELNET CZ s.r.o.

Novohradská 1660/49
České Budějovice
370 08
Česká republika

Kontakt:

T:  385 349 714
E:  obchod@delnet.cz
W: www.delnet.cz

ITTechnik

Loxone Silver partner ITTechnik se již mnoho let zabýval výpočetní a zabezpečovací technikou. Díky kvalifikaci a zkušenostem zaměstnanců jsou schopni navrhovat a i realizovat opravdu sofistikované systémy inteligentního řízení domů.

Jako platformu domácí automatizace zvolili systém Loxone. Pro své zákazníky připravili vlastní showroom nabitý nejrůznějšími technologiemi v pražských Záběhlicích. Navštívit jej můžete ve všední dny od 10 do 14 hodin i bez objednání, případně po domluvě kdykoli jindy.

Adresa

ITTechnik s.r.o.
Jihovýchodní II 750/13
140 00 Praha 4 - Záběhlice

Česká republika

Kontakt:

T: +420 242 482 563
T: +420 776 111 112 
E: office@ittechnik.cz
W: www.itt.cz

Otevřeno (pracovní dny) 10 - 14:00
(po dohodě i jiné časy)

ELFITTING s.r.o.

Firma ELFITTING s.r.o. je Loxone certifikovaným Platinum partnerem. Tento nový showroom je dokonalou ukázkou Loxone chytrého bytu. Při jeho prohlídce budete unešeni jak s Vámi může dům komunikovat. Vyzkoušíte si nejnovější produkty a funkce, které Loxone chytrý dům nabízí. Věřte, že po této návštěvě již nebudete chtít žít jinde. 

Při vstupu do showroomu společnosti ELFITTING Vás presonál přivítá přes Loxone Intercom. Pohodlně se posaďte na gauč, během chvilky se zatáhnou žaluzie a vy můžete při tlumeném modrém světle sledovat TV. Jakmile Vás modrá barva omrzí, díky RGBW LED se osvětlení snadno změní na zelenou, červenou a další barvy. Díky stínící technice budete nadšeni z možností relugace vekovního světla pronikajícího do místnosti. 

Jistě se Vám zalíbí i Loxone multiroom audio systém, který Vám nabízí jednoduché přepínání hudebních stanic. Chcete si osobně vyzkoušet jak taková chytrá domácnost funguje? Navštivte nový showroom společnosti ELFITTING, která má bohaté zkušenosti s realizací chytrých domů Loxone.

Adresa

ELFITTING s.r.o. 

Ružová 1039/8
Piešťany
921 01
Slovenská republika

Kontakt:

T:  +421 033/38 12 839
E:  info@elfitting.sk
W: www.elfitting.sk
F: www.facebook.com/elfitting

DOMYinteligentne.sk

Společnost DOMYinteligentne.sk pro Vás, jako velmi zkušený Platinum partner, připravil showroom plný překvapení. Kromě dokonalé atmosféru otevřeného vzorového bytu na Vás bude čeká dokonalá hra světel a přehlídka možných funkcí v chytrém domě.

Tato společnost má za sebou velmi úspěšné projekty pro významné slovenské, ale i zahraniční zákazníky a je připravena Vám nabídnout nadstandardní služby v oblasti chytrého bydlení. Nadstandardní přístup je vidět i v showroomu, který disponuje všemi produkty Loxone, které podtrhuje dokonalá atmosféra a designový koncept celého prostoru.

Tento velkoryse zařízený showroom Vám dokáže zprostředkovat chytré bydlení na 100%.

Adresa

DOMYinteligentne.sk  

Galvániho 2D
Bratislava 821 04
Slovenská republika

Kontakt:

T:  +421 904 610 416
T:  +421 904 905 356
E:  info@domyinteligentne.sk
W: www.domyinteligentne.sk
F: www.facebook.com/domyinteligentne.sk

Otevírací hodiny: 10 - 14:00 (po dohodě i jiné časy nebo o víkendu)

Provozovatel showroomu: emission,s.r.o. a ERV-JANIK,s.r.o.

THE LIGHT, s.r.o.

Firma THE LIGHT, s.r.o. je certifikovaným Loxone Silver partnerem. Při návštěvě showroomu můžete vidět mnoho prvků domácí automatizace v praxi. Od zkušených profesionálů se dozvíte odpovědi na Vaše otázky ohledně inteligentních domů. V případě potřeby v showroomu naleznete také nejnovější prvky interiérového designu - od osvětlení, světelného designu, nábytku renomovaných značek, atypického nábytku, až po specifické prvky interiéru a exteriéru. Showroom slouží jako spojení jednotlivých odvětví na jednom místě.

Adresa:

The Light, s.r.o.
Kopčianska 82/F
Bratislava
851 01
Slovenská republika

Kontakt:

T:  +421 903 584 419
E:  info@thelight.sk
W: thelight.sk