Ovládání sauny přesně podle tvých představ

Přál by sis jednoduché ovládání domácí sauny a vše nastavitelné podle vlastních představ? Loxone ti nabízí možnost nastavit si veškeré funkce sauny přesně tak, jak chceš! Dálkové ovládání, saunovací režimy, regulace, ... Zde se dozvíš víc o ovládání sauny s Loxone.

Objevte možnosti ovládání sauny

Ovládání sauny podle tvých představ

Každý člověk má nějaké nároky. Řízení teploty, vlhkosti, aroma, světla... vše je individuální.

S Loxone si můžeš dokonce vytvořit vlastní programy pro saunování. Při vstupu do sauny je jednoduše aktivuješ pomocí tlačítka na zdi nebo můžeš změnit některé přednastavené parametry pomocí Smartphone.

Více bezpečnosti díky monitorování

Ovládání sauny je díky systému od Loxone bezpečné, jednoduché a inteligentní. Navíc je i cenově výhodné, protože ti pomůže snížit náklady na energie při provozu sauny a to vše s běžnými komponentami požívanými v chytrém domě.

Pokud budeš chtít, můžeš monitorovat v sauně veškeré hodnoty - teplotu, vlhkost, kouř, otevírání sauny, ... Pokud není něco v pořádku, Miniserver tě na tyto skutečnosti vždy upozorní.

Loxone Caller Service

Aktivování sauny na dálku přes telefon

Saunu můžeš zapnout mobilním telefonem (iPhone, Android, ...) i na dálku, při cestě z práce nebo ze sjezdovky. S Loxone to není žádný problém!

S Loxone Apps můžeš saunu ovládat odkudkoliv pomocí iPhone, telefonů s Andoroidem nebo notebooku, ... Komu by se chtělo vstávat z pohodlí ve vyhřátém křesle, jít zapnout saunu a ještě ji kontrolovat, dokud není vyhřátá?

Přečti si více na našem blogu

Pro dálkové ovládání sauny doporučujeme dodržet všechna bezpečnostní pravidla. Řiď se prosím místními zákony a bezpečnostními předpisy.

Konečně jednoduché řešení, jak snížit náklady za energie!

Veškeré funkce můžeš jednoduše realizovat pomocí Loxone Miniserveru. To je ta pravá centrála pro domácí automatizaci, která se ve tvém domě jednoduše stará od stínění až po regulaci pokojové teploty.

Všechny možnosti jsou obsaženy v jediném systému. Domácí automatizace od Loxone umí ještě mnohem více, než perfektně ovládat rolety. Přesvědč se sám!

Loxone Miniserver

Zjisti více

Zaujaly tě možnosti automatizace a chytrého ovládání sauny? Na následujících odkazech můžeš získat další informace jak ovládat domácí saunu s pomocí řešení od Loxone! Zjisti, co tě zajímá!

Online dokumentace

Kontaktujte nás

tl_files/loxone/design/images/icons/icon_tv.png
Podívej se na Loxone řešení v akci!

Video

Icon config
 
Informuj se o možnostech Loxone Miniserver

Loxone Miniserver

tl_files/loxone/design/images/icons/icon_rss.png
Přečti si více o jednoduchém ovládání sauny s Loxone na našem blogu

Blog