Jednoduché použití ve tvém inteligentním domě

Chytrou domácnost můžeš ovládat klasicky přes tlačítka nebo přes mobilní telefon, když právě nejsi doma. V inteligentním domě od Loxone můžeš aktivovat scény, které se přizpůsobí tvému životnímu stylu a ne naopak.

Nejdůležitější nástroj: tlačítko

Jednoduché ovládání tlačítkem vnímáme jako standard inteligentní domácnosti. Jedním, dvěma, třemi stisknutími můžeš zautomatizovat různé funkce ve své domácnosti. Podívej se, co naše tlačítka umí!

Stiskni tlačítko a získej více informací

Náš hlavní princip: snadné ovládání

Der Taster als zentrales Bedienelement im Loxone Smart Home

Stačí se dotknout

Loxone Touch

Pětitlačítka Loxone Touch poskytují naprosto intuitivní a pohodlnou kontrolu nad vaším domovem.

Chci Loxone Touch

Chci Loxone Touch

Loxone Touch pure

Buďte nároční. Elegatní design a špičkové technologie jsme spojili v prémiové řadě Touch Pure.

Chci Loxone Touch Pure

Chci Loxone Touch Pure

Inteligentní ovládání domu - kdykoliv a odkudkoliv

PC

Ovládej svůj chytrý dům pomocí notebooku nebo stolního počítače. Jednoduše přes internetový prohlížeč s naším webovým rozhraním. Jednoduché a hlavně praktické.

Testovat webové rozhraní

Mobil

K ovládání domu můžeš využít mobilní telefon nebo tablet kdykoliv a odkudkoliv. Jak? Jednoduše přes naší novou a stále zlepšující se Loxone App pro iOS a Android zařízení.

App ke stažení

Ovládací terminál na zdi

Vlastníš iPad? Vytvoř si na zdi ovládací panel s naší bezplatnou aplikací Loxone iPad App. iPad pak můžeš jednoduše a zdarma použít pro ovládání své chytré domácnosti.

Loxone Remote

Máš rád pohodlné ovládání na dálku? Dálkový ovladač Remote Air můžeš používat jako výchozí ovládací prvek pro osvětlení, hudbu, stínící techniku nebo třeba garážová vrata. 5 dotykových bodů ovladače umožní jednoduché a rychlé ovládání celého chytrého domu. Loxone Remote Air můžeš zakoupit v našem webshopu.

Domácí automatizace

Chytrý dům od Loxone automaticky rozpozná situace, jako je něčí přítomnost v domě, teplota, počasí, požár, vniknutí do domu nebo západ slunce.

Poznej veškeré možnosti automatizace domu a nauč se využívat všechny funkce naplno, ať je tvůj dům ještě chytřejší. 

Zjistit více