Konečně jednoduché ovládání markýz

Přejete si jednoduše ovládat Vaší markýzu v závislosti na větru a slunečním svitu bez toho, aniž byste museli cokoliv udělat? S Loxone to není žádný problém. Přečtěte si o inteligentním ovládání markýz více.

Objevte neuvěřitelné možnosti

extensions

Ovládání podle Vašich potřeb

Vaše markýzy dělají všechno, co po nich chcete - přesně podle Vašich potřeb.

Nechte Vaší fantazii volný průběh. Markýzy můžete nechat zatahovat a vytahovat v závislosti na čase nebo například při západu nebo východu slunce. S Loxone Miniserverem můžete skutečně ovládat Vaše markýzy tak, jak Vám to vyhovuje.

Více v dokumentaci

extensions

Centrální funkce - snadno a rychle

Centrální funkce lze naprogramovat za pár minut. Stačí k tomu pár kliknutí myši!

S "tlačítkem na dobrou noc" můžete přepínat nejen osvětlení, ale také můžete automaticky zatáhnout všechny Vaše markýzy proti silnému větru najednou - ochrana proti poškození. Tyto funkce můžete dosáhnout jednoduše stisknutím tlačítka.

Více o centrálních funkcích

Automatická ochrana

Vaše markýzy přemýšlí a dodatečně se starají o ochranu Vaší domácnosti.

Pokud je bouřka nebo silný vítr, markýza se automaticky zatáhne, aby nedošlo k jejímu poškození. Pokud večer sedíte na terase a začne pršet, markýza se automaticky vysune a Vy se nemusíte o nic starat.

Možnosti a využití - ovládání žaluzií pomocí iPhone, Android, iPad

Různé ovládání

Ovládejte rolety přes tlačítka a vypínače - přesně tak, jak jste zvyklí. Nebo k tomu využijte Váš Smartphone.

Samozřejmě můžete ovládat markýzy klasicky přes tlačítka na zdi. Na to jste koneckonců již zvyklí. Navíc ale můžete markýzy ovládat i přes iPhone, Android, iPad nebo webový prohlížeč. Komu by se chtělo vstávat od televize, aby šel zatáhnout markýzu, když je může zatáhnout z pohodlně vyhřátého křesla a neudělat ani krok?

Více o Loxone Apps

Konečné jednoduché řešení pro ovládání Vašich markýz

Veškeré funkce můžete jednoduše realizovat pomocí Loxone Miniserveru. To je ta pravá centrála pro domácí automatizaci, která se ve Vašem domě jednoduše stará od stínění až po regulaci pokojové teploty.

Všechny možnosti v jednom systému. Domácí automatizace od Loxone umí ještě mnohem více, než perfektně ovládat rolety. Přesvědčte se sami!

Loxone Miniserver

Dozvědět se více

Zaujali jsme Vás? V následujících odkazech můžete získat další informace o ovládání markýz s Loxone! Získejte informace, které Vás zajímají!

Kontaktujte nás

Icon config
Podívejte se na Loxone řešení v akci!

Video

Icon config
Získejte více informací o Loxone Miniserveru

Loxone Miniserver