Světelné scény pro Váš dobrý pocit

Nakombinujte si světla v domě tak, jak si představujete a vytvořte si své vlastní individuální scény pro Váš lepší pocit. Zde se dozvíte více o tom, jak jednoduše vytvořit libovolné světelné scény s Loxone.

Objevte možnosti světelných scén

Individuální světelné scény

Spojte jednotlivá světla do světelných scén. Přesně podle Vašich potřeb.

Příklad: Je čas večeře a Vy jednoduchým stisknutím tlačítka vyvoláte světelnou scénu pro večeření. Automaticky se naplno rozsvítí světlo nad stolem, abyste na jídlo viděli, ale světla v okolí se setmí a část z nich se podbarví do Vaší oblíbené barvy, aby navodily atmosféru. Naopak pokud se díváte na televizi, zvolíte světelnou scénu televize, která je decentně složena ze stmívaných světel na 30%.

Úprava světelné scény během minuty

Snáze to již nejde: Nastavit osvětlení / stmívání / barvy a uložit scénu. Přes Smartphone nebo tlačítko na zdi.

Pokud chcete vytvořit novou světelnou scénu, nemusíte nic programovat a startovat PC. Změna osvětlení scény je možná jak přes Smartphone tak dokonce přes vypínač. Jednoduše aktivujete učící se režim, nastavíte osvětlení nové scény a stisknete tlačítko!

Snadné nastavení a použití

Pro nastavení a použití světelných scén klademe velký důraz. Vytvoření světelné scény je v našem konfiguračním softwaru tak jednoduché a intuitivní, že to zvládne úplně každý. Naučenou světelnou scénu můžete pak ovládat pomocí naší Loxone Apps nebo webového prohlížeče ve Vašem počítači.

Další možností je naučení světelné scény přímo přes tlačítko. Jednoduše aktivujete učící se režim, nastavíte osvětlení nové scény a stisknete tlačítko!

Více o Loxone Config

pohodlné ovládání osvětlení

Inteligentní ovládání osvětlení se světelnými scénami se postará o Váš komfort v oblasti osvětlení. K tomu, abyste vytvořili světelné scény a mohli je ovládat přes vypínače, webové rozhraní nebo naší Loxone Apps nepotřebujete již žádná drahá zařízení nebo software. Aktivace a učení světelné scény lze provést pouhým stiskem tlačítka. Tímto úkonem se přidá nová světelná scéna do Vašeho ovládání osvětlení. Zjistěte, jaké komponenty pro vytvoření světelné scény budete potřebovat.

Doporučení z Loxone Eshopu

Naprosto jednoduše: Loxone Miniserver jako centrála domácí automatizace, která umí ovládat (mimo jiné) velice efektivně a hravě osvětlení. Je plně rozšiřitelný a nabízí cenově dostupné řešení. Zde se dozvíte více o dalších komponentech pro ovládání osvětlení.

Dimmer Extension

S Loxone Dimmer můžete jednoduše stmívat jakákoliv světla!

Je jedno, zda chcete stmívat žárovku, stmívatelnou úspornou žárovku, halogenku nebo LED. S Loxone Dimmerem si nemusíte dělat starosti s tím, jestli zdroj půjde stmívat nebo ne – společně s Miniserverem umí zkrátka vše.

DMX Extension

Mnohočetné využití prostřednictvím digitálního ovládání osvětlení.

DMX Vám nabízí mnoho příležitostí, jak skvěle vyřešit osvětlení, především LED osvětlení ve Vašem chytrém domě. Nechte se unést na vlně světelných scén, barev, stmívání a mnoho dalších funkcí. Vytvořte si tu srpávnou atmosféru pro Váš dům.

RGB LED Set

Užijte si pěkného osvětlení plného různých barev - nyní v akci.

Chcete doma skvělé osvětlení za skvělou cenu? Pořiďte si akční balíček, který obsahuje RGBW Dimmer a pětimetrový LED RGBW LED pásek. S tímto setem a Loxone Miniserverem máte vše, co k dokonalému ovládání osvětlení potřebujete.

Dozvědět se více

Zaujali jsme Vás? V následujících odkazech můžete získat další informace o ovládání osvětlení s Loxone! Získejte informace, které Vás zajímají!

Kontaktujte nás

tl_files/loxone/design/images/icons/icon_puzzle.png
Získejte více informací o ovládání osvětlení s Loxone

Ovládání osvětlení

tl_files/loxone/design/images/icons/icon_tv.png
Chcete-li vidět konfiguraci osvětlení v konfiguračním softwaru

Video